O výhodách tašek z netkané textilie

Uvažujete o vhodném dárku pro vaši rodinu, přátele, známé, kolegy z práce, spolužáky, anebo dokonce pro věrné firemní zákazníky? Pak máme pro vás jeden tip, sice nevšední, ale praktický. Tašky z netkané textilie. Taškou z netkané textilie potěšíte každého, kdo alespoň občas nakupuje v kamenných obchodech a nákup přináší domů z auta či z dopravních prostředků hromadné přepravy.

nákupní tašky

Pevnost a houževnatost materiálu

Je toho jaksi víc, než jste čekali – představte si situaci, že máte napsanou soupisku toho, co potřebujete nakoupit, a z obchodu se vracíte obtěžkáni dalšími předměty, co původně v seznamu zahrnuty nebyly. Například objevíte ve slevě pěkné outdoorové boty, spací pytel nebo stan, kalhoty, trička a bundu. V oddělení potravin vás pak dostane velký zralý meloun a trs banánů. Ještě, že máte v záloze tašku z netkané textilie větších rozměrů, případně dvě, kam se nákup pohodlně vejde. Tašky jsou velmi pevné a unesou i větší zátěž, nejsou to obyčejné igelitky nebo tenké látkové taštičky přes rameno.

dívka na nákupech

Barva a potisk

Využijte vlastností materiálu vyrábět tašky v pastelových barvách. Vhodný potisk ještě jejich atraktivitu podtrhne, a tak je čistě na vaší fantazii, s jakým motivem potisku přijdete. Zajímavý potisk může vykouzlit úsměv na rtu kdekomu, pokud je vtipný, nevtíravý, zábavný a neotřelý. Taška z netkané textilie https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/nakupni-tasky/tasky-z-netkane-textilie/ je podobně, jako bavlněná trička či mikiny, vhodným materiálem pro kreativní vyjádření vlastní nápaditosti, přičemž se můžete realizovat v tématech a barvách potisku doslova bez omezení. Potisk může být např. sítotiskový, jen v jedné barvě ve formě textu, anebo může jít o více základních barev či velmi kvalitní fotografii či malbu ve fotografické kvalitě digitálního potisku.

Cena

Tašek můžete nakoupit do zásoby ve větším počtu, případně s nimi podělit víc přátel, protože jejich cena mnohdy nepřesáhne čtyřicet korun a s některými modely se vejdete i do desetikoruny.

Publikováno
V rubrikách Výrobky