Nejčastější otázky jsou zodpovězeny pod zkratkou FAQ


Určitě to znáte. Máte milion otázek, na které nemůžete naleznout správnou odpověď, ale nikdo zrovna nezvedá telefon nebo neodpovídá na poslaný e-mail. Kde si tyto informace můžete spolehlivě dohledat? Nejste jediný. Mnoho zákazníků má stejný problém jako Vy a ať už je odpověď skrytá v mnoho textu, kterým se nechcete úplně zabývat, tak zaručeně Vám může pomoci to, že mnoho zákazníků má stejné nebo dost podobné otázky. Díky zkratce FAQ, kterou mají různé firmy na svých webových stránkách rozepisují detailně buď přímo odkazy na požadované nejčastější otázky anebo je rovnou zodpovídají. Tyto otázky jsou běžné, a tak určitě klikněte na tuto zkratku a přečtěte si vše co máte k dispozici.

Hledání odpovědi

K velké výpomoci Vám může pomoci i vyhledávací lupička do které můžete napsat jen požadované slovo či spojení dvou slov a veškeré nalezené stránky s tímto spojením se Vám zobrazí raz dva. Dále je užitečná klávesová zkratka, která pomáhá lidem vyhledat dané slovo tím, že jej zvýrazní. Jedná se o zkratku Ctrl + F. Při zmačknutí této zkratky se Vám zobrazí textové pole, do kterého lze napsat, jak pouze kořen slova, tak i celé slovo či více sloh, které hledáme. U této chytré zkratky si dávejte pozor na jednu věc. To, jak slovo napíšete, tak ji také hledá, takže pokud napíšete slovo „pes“, ukážou se Vám pouze ty slova, kde je toto slovo obsaženo, ale nenajde Vám například množné číslo „psi“.

Snad Vám tyto rady pomohou ve Vašem hledání.

panáček - otazník

Samozřejmě je nejlepší, když se dovoláte do firmy hned na první pokus, ale někdy tomu tak být nemusí. Můžete si lámat hlavu nad něčím co potřebujete vědět ihned, ale zákaznická podpora už není k dispozici. Proto buď vyčkejte do pracovních hodin nebo se porozhlídněte po stránkách za pomocí užitečných vychytávek, které jsme Vám představili.

Takže hodně úspěchů ve Vašem hledání! Určitě to zvládnete.