Nízká splátka jako v bance

Pro všechny podnikatele a firmy máme připravenou opravdu výhodnou půjčku. Jedná se o americkou hypotéku bez registrů a bez doložení příjmů. U tohoto typu úvěru ručíte nemovitostí. Jedná se o podnikatelský úvěr, takže si jej mohou sjednávat pouze podnikatelé, firmy nebo OSVČ
https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/.

výpočet

Ručí se jakoukoliv nemovitostí, takže domem, bytem, pozemkem, halami, komerčními objekty, hotely, penziony a dalšími budovami. Jistě vás bude zajímat, kolik za tuto nemovitost můžete získat? Vyplácíme 50 – 70 % z hodnoty nemovitosti. Zároveň nemovitost necháme profesionálně odhadnout, abychom měli jasnou představu, a tento odhad zaplatíme. Předem neplatíte žádné poplatky. Garantujeme také nízké splátky. Jelikož už delší dobu konkurujeme bankám, máme nastavené úroky velice výhodně, abychom pro naše klienty mohli garantovat nízké splátky.

drobné mince

Nízké daňové přiznání nebo záznam v registru už není problém

  1. I přes tyto negativní vlastnosti můžete úvěr získat. Neřešíme nízké daňové přiznání podnikatelů ani jejich špatnou bonitu. Dokonce se zaměřujeme na klienty, kteří mají tyto problémy.
  2. Pomůžeme s exekucemi, vyplatím vám peníze, které můžete použít na jiné půjčky, na konsolidaci, na zaplacení dluhů nebo na úhradu faktur.
  3. Můžete se s nimi vyplatit z exekucí nebo to nechat na nás aniž byste museli cokoliv řešit. V tomto světě financí, půjček, úvěrů a dluhů se umíme pohybovat, takže to zvládneme rychleji a profesionálněji, aniž bychom si tím přidělávali starosti, jako by tomu bylo třeba ve vašem případě, pokud se v tomto světě financí nevyznáte. Akorát si tím přiděláváte starosti, kdežto naše společnost, přesně víc, co a jak má vyřizovat, jaký bude postup a co všechno k tomu budeme potřebovat, takže je to pro nás taková denní rutina a žádný složitý úkon, nebo problém, který nelze vyřešit.
  4. Naše nízká splátka konkuruje bankám. Vyřízení je rychlé. Půjčku schvalujeme do 24 hodin.

Publikováno
V rubrikách Ekonomika