Krásné a zdravé zuby

Zubní chirurgii v Praze Clinicplus jsem navštívila už asi dvakrát anebo třikrát, protože od malinka už mám opravdu hodně problémy se zuby. A vůbec nevím, proč zrovna já. Nedokáži si vysvětlit, po kom to mám, ale mám opravdu strašnou hrůzu ze zubařů. Asi je to fobie. Vždycky jsem si říkala, že když mě bude bolet nějaký zub, tak se raději nechám uspat, aby mi zub vytrhli. Protože nevím, jestli bych to přežila psychicky, kdyby mi jenom zub umrtvili. Potom by ho vytrhli. To by byl pro mě asi velký horor. Já bych tohle psychicky asi nedala. Já bych tam začala asi nějak šílet anebo bych u toho omdlela.

zubní chirurgie

Takže vůbec nevím, jak bych se chovala, kdyby mě trhali zub. Zubní chirurgie v Praze je ale zase na druhou stranu hodně kvalitní a profesionální. Je tam opravdu školený personál, který mi vždycky pomůže, a protože jsem tam už byla několikrát, a ne jenom jednou, tak mě tam taky zaměstnanci uznají. A byla jsem tam už dvakrát na větších zákrocích. A byla jsem opravdu nadšená, když mi tam na zubní chirurgii v Praze taky splnili mé přání, abych byla na zákrok. A sice jsem si to musela zaplatit, ale opravdu mě na zákroky uspali. A pokud vás zajímá, na jakých zákrocích jsem byla, tak je to trhání osmiček.

chirurgie

Měla jsem problémy s osmičkami. Nakonec jsem ráda, že už ty zuby tam vzadu nemám. Sice jsem si je chtěla nechat, protože se bojím trhání zubů, ale nepodařilo se to. Ty zuby byly opravdu problémové, takže mám už oba dva zuby pryč. A sice se stále bojím zubařů, i když mě už spí, ale nedá se nic dělat. Ale pokud hledáte opravdu nějakou kvalitní zubní chirurgii v Praze, tak vám ji doporučuji. Je jich tady více a já si myslím, že zubní chirurgie v Praze je dokonalá a vy si jistě vyberete. Všude mají velmi profesionální přístup. Ověřte si to ale sami. A vy máte nějaké velké problémy se zuby?

Publikováno
V rubrikách Výrobky