Solární sprcha vám poskytne vítané osvěžení

https://www.emimino.cz/diskuse/nesnesitelne-chrape-98218/strankovani/3/ t=UTF-8″>

Mít na zahradě jen malý kousek místa, na který se vám nevejde žádný zahradní bazén, a dívat se celé léto na to, jak se vaši sousedi vesele koupou, tak to je vážně nepříjemné. A je to ještě horší, pokud máte malé děti, protože všechny děti koupání ve vodě přímo milují. Ovšem nezoufejte, i v takové situaci máte po ruce jedno šikovné řešení, jak celou věc zachránit. Stačí, když si pořídíte praktickou zahradní solární sprchu https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha, která je právě pro vás jako dělaná.

sprcha

Tu bez obtíží umístíte i na ten nejmenší kousek místa, jaký má před domem opravdu každý. Velkou výhodou solární sprchy je to, že objem vody ohřívá v těle v podobě úzkého sloupu s malým čtvercovým podstavcem, takže se hravě všude vejde. Když si takovou sprchu objednáte, tak nebudete muset udělat nic většího, než ji jednoduše připevnit k libovolnému zpevněnému podkladu pomocí přiložených šroubů. Jak je tedy vidět, tak výrobci a dodavatelé sprchy myslí na vaše pohodlí, a to jediné, co budete muset zajistit, je přívod vody.

Pokud jde o přívod vody, musí se přirozeně jednat o vodu v kvalitě pro koupání. Nemusí být tedy nutně pitná. To nejsnadnější, co můžete udělat, je připojit sprchu k vodě pomocí zahradní hadice, kterou má na zahradě snad opravdu každý.

solární sprcha

Jakmile se naplní zásobník vody v těle sprchy, začne se voda sama ohřívat od slunce. Dokáže se rozehřát až na sedmdesát stupňů, což je opravdu nezanedbatelná teplota. K tomu, abyste si na tělo nepustili nesnesitelně horkou vodu, slouží praktický ventil, kterým si snadno namícháte takovou teplotu vody, o jakou stojíte.

Nicméně k tomu, aby ohřev vody fungoval tak, jak má, je nezbytné, abyste sprchu umístili ideálně na takové místo, na které po co největší část dnes svítí slunce. Jedině tak bude celý proces maximálně efektivní a vy se budete těšit z příjemného osvěžení, ať už na zahrádce anebo kdekoli jinde.

Publikováno
V rubrikách Výrobky