Zábava především

Děti nebaví nudné rodinné oslavy, kde se sejdou všichni příbuzní, obdrží obligátní dort, a i když dostane dárky, není to to pravé ořechové. Hlavně když se jedná o ratolest aktivní, která se ráda pohybuje v okolí svých vrstevníků, zajímá o nové a atraktivní věci a ráda se směje. Pak je potřeba přemýšlet a nabídnout něco, co ocení nejen ona sama, ale i ostatní. Udělejte to tentokrát jinak! Pozvěte kamarády Vaší ratolesti a společně uspořádejte narozeninovou oslavu pro děti praha! Co to znamená?
přání k narozeninám
Že jednoduše využijete možnosti Jump Parku v hlavním městě, který nabízí řadu moderních a atraktivních skákacích atrakcí. To bude teprve něco! Tam se budou moci teprve Vaši miláčci dostatečně vyřádit, tam se v nich konečně projeví vlastní osobnost a charakter! Věřte, že na tuhle oslavu dlouho nezapomenou oni, ani jejich pozvaní hosté. Nikde není napsáno, že i Vy se nemůžete zapojit do skákacích radovánek. Zahoďte na chvíli stylové obleky, zujte lodičky a vzpomeňte si na dobu, kdy jste sami byli malí. Vždyť přeci v každém z nás se schovává pořád kus dítěte!
oslava pro děti

Občerstvení zajištěno!

Poskytujeme služby na klíč, takže rodič se nemusí vůbec o nic starat! Můžete mít k pohybovým aktivitám zkušeného trenéra, můžete mít občerstvení a nápoje, kteří malí oslavenci milují. O vše se postaráme, zajistíme catering přesně podle požadavků objednávajícího. Za vynikající cenu připravíte pro dítě den, na který dlouho nezapomene. Bez práce, bez dlouhých domácích příprav a pak bez dlouhého uklízení, když všichni odejdou a vše zůstane na bedrech rodiče. Máte na to náladu, chcete ztrácet čas s úklidem po akci? Určitě ne! Konečně možnost, jak si můžete party užít i Vy. Podívejte se na naše stránky, vyberte provozovnu buď na Jarově, nebo na Zličíně a hotovo. Takže letos už bude všechno jinak. Letos budou narozeniny ratolesti opravdu s velkým překvapením!

Publikováno
V rubrikách Výrobky