Podnikatelské úvěry

Podnikatelské úvěry si mohou sjednávat podnikatelé, firmy, OSVČ. Jakmile získáte úvěr, za který dáte jako zástavu nějakou nemovitost, peníze se používají pro účely hrazení veškerých potřeb právě ve firmě. Od toho se jedná o podnikatelský úvěr čili musíte peníze vložit zpátky do firmy. Můžete s nimi však hradit jakékoliv závazky, dluhy, dokonce i exekuce, vyplatit OSSZ, VZP, nesrovnalosti v účtech, faktury, nakoupit majetek, další potřebné věci ve firmě, a spoustu dalšího.

poradenství

Peníze se používají výhradně k financování potřeb ve firmě. Jedná se o hypotéku bez registru. Právě pod tímto názvem můžete najít tento typ podnikatelského úvěru.

Základní otázky, na které se často ptáte a odpovědi

Je naprosto přirozené, že se budete ptát na spoustu otázek. Vše vám velice rádi vysvětlíme, ukážeme příklady a podíváme se na vaši reálnou situaci.

schůzka

  1. Kolik získáte? – Jistě se ptáte, kolik za svou nemovitost můžete získat. Jedná se až o 70% z hodnoty nemovitosti. Toto číslo je maximální hodnota, kterou můžete získat, takže čekejte v rozpětí od jednoho procenta až po 70% z odhadu nemovitosti. Většinou se do odborného odhadu započítávají i další okolnosti, jako kde nemovitost stojí, nebo kde se nachází v jakém je stavu a tak podobně.
  2. Kdy peníze dostanu? – Celé vyřízení je velice rychlé, takže pokud dodáte ihned veškeré podklady a sepíšeme společně smlouvu, pak je můžete získat i do 24 hodin.
  3. Čím můžu ručit? – Jelikož se jedná o klasický případ, pak můžete ručit jakoukoliv nemovitostí. Nemovitostí se samozřejmě myslí dům, byt, pozemek, chata, objekty, budovy, haly, komerční domy a spoustu dalšího.
  4. Jak je to s dobou splatnosti? – Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až po 30 let. Zajistíme velice výhodné podmínky. Tuto dobu splatnosti garantujeme.
  5. Jak je to s daňovým přiznáním a registry? – V tomto případě nevadí ani nízké daňové přiznání. Úvěr i přesto můžete získat. To samé platí v oblasti registrů. Záznamy v nich se totiž dají tolerovat, takže pokud máte záznam, i přesto úvěr můžete získat, takže se předem opravdu není čeho obávat.

Publikováno
V rubrikách Ekonomika