Plňte si své sny s bydlením.

Rozhodli jste se s konečnou platností, že se vrhnete do stavby svého vysněného bydlení, ale nevíte jak na to? Naše společnost vám garantuje Jan Petrů Hbstavby.com, že spolu s námi a naším férovým a naprosto spolehlivým jednáním, dostojíte svému snu. A my vám k němu dopomůžeme, protože, co vám slíbíme, respektive – vše, co s vámi domluvíme, zaručeně splníme. Ale na druhou stranu – totéž očekáváme i od klienta.

bydlet klíč

Jsme schopni přizpůsobit se vašim požadavkům:

  • Nemáte možnosti a nevíte, co vše je potřeba k tomu, abyste začali se stavbou (dřevostavbou) nového rodinného domu? Od toho jsme tu my.
  • Potřebujete pomoci radou? Od toho jsme tu my.
  • Nevíte si rady s vhodným rozplánováním místností vašeho nového bydlení? Od toho jsme tu my.
  • Máte představu nízkých nákladů na bydlení? Od toho jsme tu my.
  • Obáváte se, že neseženete kvalifikované a zručné řemeslníky, kteří rozumějí své práci a dělají ji s láskou a potěšením? Od toho jsme tu my.
  • Jste nesví a nevíte, jak začít? Potřebujete poradit od začátku až do konce? My s vámi budeme s vámi od zadání projektu až po předání klíčů od nového bydlení – vám – našim na výsost spokojeným klientům.
  • Chcete se zbavit svých problémů s bydlením? OD TOHO JSME TU MY!

SPOJTE SE S NÁMI A MY VÁM PŘEDVEDEME NÁMI REALIZOVANÉ STAVBY, protože spokojení zákazníci, jsou pro nás ty nejlepší reference.

dveře klíč

Přivedli jsme na svět spoustu nových rodinných domů na klíč a budeme i s vámi ruku v ruce od zadání projektu až po konečnou a kompletní dostavbu vašeho rodinného domu. S námi se nemusíte obávat nedodělků, neprofesionálních zásahů, reklamačních řízení, časových prodlev! Za naši práci si ručíme a vypovídá to o nás naše kvalitní práce.

Už jen nesněte, nezůstávejte uzavřeni mezi čtyřmi stěnami pronajatého bytu, ale plňte si vaše sny a staňte se našimi spokojenými zákazníky. My se postaráme o vše od A až do Z a vy v pohodlí vyčkáte do závěrečné kolaudace. Co víc si přát?

Publikováno
V rubrikách Výrobky