Největším nepřítelem sexu je obvykle stres

Sex hraje v lidském životě významnou roli, to ví každý. Pojďme si tu zopakovat i některé méně známé skutečnosti, které sexualita podporuje nebo dokonce vytváří.

Energie – jestliže sex provází i skutečná láska, uvolní se v takovém okamžiku mnoho pozitivní energie, která má i terapeutické účinky na psychiku i fyzické tělo. Po takovém milování se cítíte jako znovuzrození a šťastní. V podstatě lze říci, že vám nic nechybí. Jste dokonale naplněni. Sex a láska jsou pak hybnou silou každého partnerského vztahu a udržují jej v silném energetickém propojení.

dívka na posteli

Imunitní systém a zdravé srdce – kde kdo již ví, že by měl kvůli podpoře imunity a zdravému srdci konzumovat více nenasycených mastných kyselin Omega-3, obsažených například v lněných nebo chia semínkách anebo v kvalitním nerafinovaném řepkovém oleji, ale možná si neuvědomujete, že sex je jednou z nejúčinnějších metod pro podporu krevního oběhu a srdeční činnosti. Někdy dokonce předčí i pravidelné sportování či posilování.

žena před masturbací

Fyzická kondice – kdo provozuje sex pravidelně, a nejlépe každý den, zlepší si fyzičku, protože některé sexuální polohy vyžadují velmi mnoho fyzické svalové námahy.

Erekce – že muži potřebují k pohlavnímu styku perfektní erekci, je každému jasné. Ale ne každý již o svou erekci pečuje tak, jak by měl. Nevhodný životní styl pak dovede mnohé muže na scestí a ti pak zoufale hledají co nejrychlejší řešení, například v podobě Viagry volný prodej. Jenže Viagra za vás nevyřeší to, co jste zanedbali, je pouze podpůrným pomocníkem, a navíc mnohdy s vedlejšími účinky, protože je vyrobena v laboratoři a nepochází z přírody. Důvěřujte raději přírodním medikamentům, například Ženšenu nebo Mace peruánské, s nimiž se zaměříte na hormonální nerovnováhu a potlačení stresových hormonů, které bývají největším nepřítelem erekce. A čím více stresu z vašeho života nekompromisně vyženete, tím lépe pro vás.