Máte problém s vodou?

Zákon schválnosti funguje vždycky. Proto se můžete spolehnout na to, že se vám ucpe wc nebo začne protékat sprcha zrovna o svátku, víkendu a nebo v noci. Čekat s řešením takového problému až do pracovního dne a pracovní doby je často o nervy. Pokud nejste instalatér https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha nebo si nedokážete poradit s dočasnou opravou tak, abyste mohli v klidu spát, je potřeba řešit problém s odborníkem. Jenže většina má prostě pracovní dobu jen v pracovní dny.

instalatér pracuje

Existují naštěstí i lidé, kteří mají havarijní servis i v noci a o víkendech či svátcích. Taková instalatérská pohotovost je potom k nezaplacení. Chcete mít jistotu, že se váš problém vyřeší co nejdřív? Nejeden instalatér má pohotovost právě i v čase, kdy ostatní nepracují.

Nejde jen o havárie
Havárie umí pěkně potrápit, ale instalatéři pomáhají i s dalšími pracemi. Mezi jejich služby patří typicky zapojování spotřebičů, protože napojit na vodu a odpad třeba pračku nebo myčku není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Proto takové práce raději svěřujte odborníkům. Totéž platí v případě výměny baterií nebo práce, které vyžadují nějakou tu odbornost. Typicky jde o montáže a realizace wc a koupelen.

oprava umyvadla

Pokud potřebujete mít instalatéra s havarijním servisem k dispozici, uložte si číslo třeba na A.K. servis, kam se dovoláte v jakoukoliv denní i noční hodinu. Výjezdy jsou rychlé v případě nutnosti rychlého zásadu, a další práce si v klidu objednáte na dobu, kdy se vám to bude hodit. Nezkoušejte opravovat věci, kterým nerozumíte, protože si tím můžete způsobit daleko větší potíže, než zkoušíte vyřešit. K instalatérským pracím je opravdu potřeba mít vzdělání a zkušenosti, protože nesprávně zvoleným materiálem nebo pracovním postupem může dojít k poškození dalších věcí. Zavoláním odborníka se tomu vyhnete a budete si moct užít ušetřené peníze někde jinde.