Kvalitní a chuťově výtečné

Chtěli byste najít takovou limonádu, která by vám chutnala za všech okolností a zároveň byste se nemuseli zabývat svařováním ovoce a dalších komponent, což trvá dosti dlouho a někdy je to i dost náročné? Víme, že někdy to není snadné, zvlášť když jsou v dnešní době suroviny poněkud nákladné, a tedy by se taková práce pro pár lahví šťávy možná ani nevyplatila. Proto jsme tu my, kteří nakupujeme to nejlepší ovoce ve velkém, a tudíž i za značně lepší cenu, a tedy vám můžeme nabídnout produkt za nižší cenu, než by byla domácí výroba.

minerálka

Přesněji řečeno z naší ovocné šťávy bude vaše dokonalá citronová limonáda. Jedná se o hustý sirup v originální skleněné lahvi, který vám dojde službou PPL vždy v naprostém pořádku. Nemusíte mít strach o kvalitu produktu, protože si dáváme záležet skutečně na každé lahvi a jsme přesvědčeni o tom, že chuť bude natolik dobrá, že ji oceníte a rádi koupíte znovu. Doma bude stačit připravit džbán, dobrou perlivou vodu, třeba trochu citronu a snítku máty a domácí limonáda je na světě. Skvělé osvěžení do horkých letních dnů.

Perfektní nabídka, ze které si určitě vyberete

Samozřejmě vám není k dispozici jen citronová příchuť. Máme k dispozici mnoho druhů ovoce, a tak si můžete volit dle libosti.
Jaké příchutě pro vás máme připraveny?

· Bezový sirup
· Okurkový sirup
· Meruňkový sirup
· Černý rybíz
· Malina
· Zázvor
· … a mnoho dalších

limonáda citron

Stačí nahlédnout do našeho obchodu, kde objevíte všechno, co potřebujete. Neváhejte, a kdybyste měli jakékoli dotazy, kontaktujte nás pomocí e-mailu či telefonicky. Pokud byste nechtěli takový sirup pro sebe, pak máte možná originální tip na dárek, ať už pro kamaráda nebo pro rodiče.

Publikováno
V rubrikách Výrobky