K dobré výbavě automobilu patří i držák na mobil

Pokud jste si právě pořídili automobil a plánujete v průběhu jízdy také telefonovat, tak si neváhejte svou vnitřní výbavu rozšířit také o držák na mobilní telefon, jednoznačně se to vyplatí.
Na výběr máte hned několik druhů držáků, ze kterých si můžete zvolit právě takový, jaký vám bude vyhovovat nejvíce. K dispozici jsou jak držáky na sklo, tak na palubní desku. A takto uchycený telefon bude v bezpečí, takže to bude každopádně vždy lepší, než ho mít na palubní desce volně položený.
mobil na přechodu
Ovšem pokud nemáte žádné preference a záleží vám na tom, aby telefon v držáku pevně držel a manipulace s ním byla maximálně snadná, tak si zvolte magnetický držák na telefon, který je v tomto ohledu ještě výhodnější než všechny ostatní držáky. Důvodem je to, že magnetický držák lze pohodlně připevnit na jakýkoli povrch ve vašem automobilu, takže třeba z palubní desky vám rozhodně nespadne. Ovšem nespadne ani váš mobil z tohoto držáku, ať už jej na držák připevníte jakýmkoli způsobem. V případě magnetického držáku se totiž nemusíte ohlížet na to, zda do něj telefon umísťujete svisle, vodorovně anebo pod jiným úhlem, vždy bude dokonale připevněný a nespadne a vy se na jeho umísťování do držáku nebudete muset ani trochu soustředit.
mobil a řadící páka

A co je nejdůležitější ze všeho, budete mít volné obě dvě ruce k tomu, abyste se mohli plně soustředit na ovládání svého motorového vozidla, protože k dobrému ovládání automobilu jedna ruka rozhodně nestačí. Právě tento rozdíl může v kritických chvílích rozhodovat o vašem bytí či nebytí, takže se jednoznačně vyplatí investovat několik málo sto korun do držáku na mobil, než posléze zůstat ve vězení za způsobení dopravní nehody.
textování za volantem
Všichni moc dobře víme, že čas od času přicházejí situace, kdy svůj telefon musíme zvednout i za jízdy. Takže nevěřte tomu, že odoláte a telefon za jízdy nikdy nevezmete do ruky, není to tak. A i kdyby se vám to stalo pouze jednou, tak právě to může být ta kritická situace, kdy se dostanete do úzkých.

Publikováno
V rubrikách Výrobky