Hypotéky bez doložení příjmu

Pod názvem hypotéka bez příjmu si představíme podnikatelský úvěr. Pod pojmy hypotéka bez doložení příjmu nebo americká hypotéka bez dokládání příjmů si lze představit mnoho různých věcí, avšak jak je to tedy s tím prokazováním příjmů? Na to se blíže podíváme nyní.

dům

Pod těmito konkrétními termíny se samozřejmě nacházejí finanční produkty, jejichž význam si musíme upřesnit, protože se vyznačují jistými pravidly. Definovat je můžeme tím způsobem, že v rámci podnikatelských úvěrů není jasně dáno prokazování příjmů. To znamená, že v rámci podnikatelských úvěrů a podnikatelských půjček, nemusíte žádným zvláštním způsobem dokazovat výši vašeho příjmu. Jedná se o mírnější pravidla, než je tomu například u běžných spotřebitelských úvěrů.

V praxi z toho také vyplývá, že pokud máte nižší daňové přiznání, pak to nevadí a není to problém. Získat úvěr můžete i v tomto případě. Navíc registry se vůbec nezkoumají. Hypotéka bez příjmu je vhodná pro všechny podnikatele.

rodina

Vše podle jasně daných pravidel

Všechno se odehrává podle jasně daných pravidel a ty jsou úplně jiné, než je tomu v případě bank. Zde se nesetkáte s registry, ani se složitým dokazováním vašeho příjmu. Tím se nebankovní společnosti hodně liší od těch bankovních.

  • Splatnost úvěru může být až 30 let. Úroková sazba se může pohybovat již od 3% p.a. pro žadatele, kteří nemají vůbec žádný záznam v registru dlužníků nebo mají jenom malý – čili nějaký drobný záznam v registru dlužníků. Hypotéky bez registru nebo hypotéky bez doložení příjmu mají tu výhodu, že jsou pro všechny klienty, kteří například záznamy mají, a poskytuje se jim úroková sazba od 6,9% p.a. Pokud víte, že máte špatné registry, pak můžete požádat někoho z rodiny o pomoc. Kdokoliv z rodiny, kdo má samozřejmě nad 18 let věku a má čistý záznam, je tedy bez záznamu v registru vám může pomoci, a to tak, že s vámi do smlouvy vstoupí jako spoludlužník, může to být pouze dočasně, a vy můžete tímto způsobem získat lepší úrokovou sazbu a to již od 3% p.a. Může to být sestra, tatínek, syn, dcera, zkrátka kdokoliv.

Publikováno
V rubrikách Ekonomika