Malování pokojů Hodonín, Břeclav, Mikulov, Brno, Kyjov a okolí

Malování pokojů vypadá jako zdánlivě jednoduchá věc, ale opak je pravdou. Před samotným malováním musíte připravit pokoj na malování, zbavit stěny plísně, mastnoty, prachu, vyplnit díry tmelem, atd. V některých případech je nutné také seškrábat starou malbu, penetrovat podklad a teprve potom malovat. Sami vidíte, že kolem malování je tolik starostí od kterých Vám rádi ulevíme a malování tak můžete nechat zcela na nás. Malováním pokojů se naše společnost FASADE zabývá již od roku 1996. Své malířské služby nabízíme v regionech Hodonín, Břeclav, Brno, Kyjov, Mikulov a okolí.

Proč si nechat vymalovat od profesionálů

Uděláme maximum, aby Váš interiér nebo exteriér dostal tu nejlepší péči a služby v nejvyšší kvalitě. Dodržujeme technologické postupy od výrobce, precizně a kvalitně provádíme nátěry a jsme schopni vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Důrazně dbáme na to, aby zakázka byla dokončena bez chyb a v dohodnutém termínu. Vymalujeme Váš byt, rodinný dům, kancelář, obchod, restauraci, školu, školku, úřad a jiné instituce.

Chcete si vymalovat sami?

Pokud budete rozmýšlet nad variantou, zda si vymalujete sami nebo zavoláte nám, zvažte v první řadě čas strávený nad malířskými pracemi. S našimi malíři pokojů ušetříte spoustu času, své nervy a peníze na nářadí.